خانه » اخبار » هم اندیشی و همدلی عسکری، نمایندگان و مسئولان کرمان؛ رسیدگی ویژه به وضعیت کارگران معادن
IMG_4630

هم اندیشی و همدلی عسکری، نمایندگان و مسئولان کرمان؛ رسیدگی ویژه به وضعیت کارگران معادن

در سفر مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد به کرمان، در جلسه ای با حضور آقایان پورابراهیمی نماینده کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس، زاهدی نماینده  کرمان و راور در مجلس، عسکری مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد، فرمانداران راور، کوهبنان و زرند، اسماعیلی مدیر کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان کرمان، بابایی فرماندار کرمان، حسینی مدیر کل تامین اجتماعی، حسینی نژاد مدیر کل صنعت، معدن و تجارت  و مدیران واحدهای زغالی بخش خصوصی در شرکت معادن زغالسنگ کرمان برگزار گردید، در خصوص مسائل مختلف به خصوص وضعیت کارگران معادن کرمان صحبت و تبادل نظر صورت گرفت.

به گزارش مرکز روابط عمومی  و ارتباطات صندوق بازنشستگی فولاد، در این جلسه عسکری ضمن تاکید بر این نکته که نیروی انسانی سرمایه اصلی هر مجموعه ای می باشد، خدمت به کارگران عزیز را وظیفه و هدف اصلی خود دانست.

در ادامه وی عنوان داشت:  بسیار خوشحال و خرسندم از اینکه برای چند مین بار در این مدت کوتاه که در صندوق بازنشتگی فولاد هستم به استان کرمان سفر کرده ام.

عسکری حضور نمایندگان پرتلاش و مطرح کشوری که سکان دار مجلس به نمایندگی از مردم شریف کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی هستند را مایه افتخار و سربلندی دانست.

عسکری ضمن ابلاغ سلام مقام عالی وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی اعلام داشت با تمام توان جهت هرچه بهتر شدن اوضاع جامعه بازنشستگی ۸۶ هزار نفری صندوق تلاش خواهد نمود.

مدیر عامل صندوق بازنشتگی فولاد در ادامه این جلسه قول مساعد جهت پرداخت مطالبات بخش خصوصی ظرف چهار ماه آینده و پیگیری ادامه بحث صادرات زغالسنگ و همچنین رفع موانع دریافت وام مربوط به شرکت معادن زغالسنگ کرمان جهت طرح توسعه معادن را داد.

عسکری مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد در جلسه ای با حضور اعضای شورای اسلامی کار معادن و کارخانه زغالشویی زرند نیز به درد کارگران معادن گوش فرا داده و در همان جلسه در حد امکان جهت رفع مشکلات دستور مساعد صادر کرد.

پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس: مدیریت جهادی و میدانی عسکری عامل بسیار خوبی جهت موفقیت صندوق است

در این جلسه پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس نیز از حضور مدیر عامل صندوق بازنشستگی فولاد تقدیر و تشکر نموده و خواستار توجه ویژه به کارگران شرکت زغالسنگ اعم از معادن خصوصی و … شد.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ضمن ابراز هر نوع همکاری با مجموعه صندوق بازنشتگی فولاد در کمیسیون اقتصادی مجلس عنوان داشت مدیریت جهادی و میدانی عسکری می تواند عامل بسیار خوبی جهت موفقیت روز افزون صندوق بازنشتگی فولاد باشد.

زاهدی نماینده مجلس: صندوق می تواند منشا خدمات به قشر بازنشسته و کارگران باشد

زاهدی نماینده مردم شریف کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی نیز از عسکری مدیر عامل صندوق بازنشتگی فولاد درخواست توجه ویژه به کارگران و بازنشستگان را نموده و یادآور شد مجموعه صندوق می تواند منشا خیرات و خدمات به قشر بازنشسته  و کارگران شاغل زیر مجموعه باشد.

 

IMG_4628

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

theme