خانه » خبر برگزیده » رنجبر: سالانه مبالغی صرف افزایش رفاه اجتماعی خواهد شد
ranjbar

رنجبر: سالانه مبالغی صرف افزایش رفاه اجتماعی خواهد شد

رستم رنجبر معاون برنامه ریزی، توسعه و نظارت بر شرکت های صندوق بازنشستگی فولاد اظهار داشت: برنامه صندوق بازنشستگی فولاد بر این اساس است که با توسعه فعالیت شرکت های تابعه، افزایش محدوده های اکتشافی و افزایش سودآوری شرکت ها در سنوات آتی، مبالغ اختصاص یافته جهت هزینه های اجتماعی شرکت ها نیز افزایش یابد.

 به گزارش روابط عمومی صندوق بازنشستگی فولاد، وی در ادامه گفت: برای مثال در جریان بازدید از معدن زغال سنگ طبس مصوب شد که سالانه مبالغی ( درصدی از سود شرکت ) با تصویب مجمع عمومی صاحبان سهام توسط شرکت زغال سنگ پروده طبس صرف هزینه های اجتماعی خواهد شد.

رنجبر افزود: بازنشستگان و کارکنان فولاد تلاش بسیاری جهت رشد و توسعه کشورمان دارند و بر ماست تا با برنامه ریزی و سیاست گذاری های مطلوب بتوانیم رضایت خاطر آن ها را به دست بیاوریم.

معاون برنامه ریزی، توسعه و نظارت بر شرکت های صندوق بازنشستگی فولاد در پایان اظهار داشت: طبیعی است افزایش هزینه های اجتماعی، پاسخ شرکت ها برای تلاش و زحمات کارکنان و بازنشستگان و همراهی مردم شریف آن مناطق برای رشد و تعالی شرکت ها بوده و ما خود را موظف می دانیم در جهت افزایش رفاه اجتماعی مردم آن مناطق در راستای بهبود محیط زیست، آموزش و …  گام های قابل قبولی برداریم.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

theme