خانه » خبر برگزیده » عسکری: سیاست های صندوق افزایش اشتغال و بهبود وضعیت بازنشستگان است
IMG_4554

عسکری: سیاست های صندوق افزایش اشتغال و بهبود وضعیت بازنشستگان است

محمدجواد عسکری در جریان بازدید از شرکت زغال سنگ پروده طبس اظهار کرد: هدف ما افزایش درآمدزایی شرکت های تابعه صندوق بازنشستگی فولاد است تا از این طریق مسئولیت های اجتماعی خود در شهرستان هایی که شرکت هایمان در آن جا قرار دارند را انجام دهیم و مردم این مناطق به دلیل وجود این معادن استفاده مطلوبی ببرند.

به گزارش روابط عمومی صندوق بازنشستگی فولاد، وی همچنین در نشست شورای اداری شهرستان طبس گفت: حدود ۸۶ هزار نفر تحت پوشش و مستمری بگیر صندوق بازنشستگی فولاد هستند.

مدیر عامل صندوق بازنشستگی فولاد افزود: سیاست های صندوق در راستای موضوعات توسعه ای و زیرساختی به گونه ای است که معادن جدید را برای توسعه اشتغال می‌بینیم. از این طریق وضعیت بازنشستگان تحت پوشش صندوق نیز به مراتب بهتر خواهد شد.
عسکری اظهار داشت: اگر برای جامعه کارگری ارزش قائل شویم، علاوه بر این که دعای خیر آنها نصیب ما خواهد شد، باعث رشد و ترقی یک مجموعه خواهد بود.
وی گفت: تا پایان سال صندوقی خواهیم داشت که اکثر بازنشستگانی که در حوزه صندوق فولاد قرار دارند از عملکرد صندوق راضی خواهند بود چرا که در موضوع کارگری، مسئولیت های اجتماعی و سرمایه گذاری برنامه ریزی شده است.
مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد در پایان اظهار داشت: خوشبختانه  وفاق و همدلی در شرکت های تابعه صندوق وجود دارد و بازنشستگان مطمئن باشند هر جا وفاق و همدلی باشد، رشد و توسعه خواهد بود.

 

IMG_4556

 

 

IMG_4558

 

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

theme