خانه » اخبار » رسیدگی به وضعیت بازنشستگان و کارکنان معدن زغال سنگ طبس
IMG_4532

رسیدگی به وضعیت بازنشستگان و کارکنان معدن زغال سنگ طبس

محمد جواد عسکری، مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد کشوردر راستای دستور مقام عالی وزارت کار مبنی بر بازدید از شهرستان های کویری به خصوص در فصل تابستان و رسیدگی به وضعیت بازنشستگان و کارکنان شرکت های تابعه این صندوق به شهرستان طبس سفر کرد.

به گزارش روابط عمومی صندوق بازنشستگی فولاد، عسکری در بدو ورود به این شهرستان مورد استقبال طلایی مقدم فرماندار ویژه طبس و جمعی از مسئولان این شهرستان قرار گرفت و سپس در گلزار شهدای طبس به مقام شامخ شهدا ادای احترام نمود.

حضور در شورای اداری فرمانداری ویژه طبس، رسیدگی به وضعیت بازنشستگان و کارکنان معدن زغال سنگ و بازدید از این معدن از برنامه های دیگر محمدجواد عسکری در سفر یک روزه به طبس بود.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد در جریان بازدید از معدن زغال سنگ طبس اظهار داشت: منطقه طبس پتانسیل خیلی زیادی دارد و دانش مهندسی در این منطقه بسیار بالاست. در همین راستا صندوق بازنشستگی فولاد سعی می کند با توسعه مجموعه هایی که در اختیار دارد اشتغال زایی را در این شهرستان افزایش دهد.

گفتنی است شرکت زغال سنگ پروده طبس از شرکت های زیرمجموعه صندوق بازنشستگی فولاد کشور می باشد.
ذخیره زغال سنگ شهرستان طبس، ۷۶ درصد ذخایر زغال سنگ کشور را شامل می شود که ذخیره معدنی پروانه های بهره برداری صادر شده بیش از ۸۶۰ میلیون تن و ذخیره زمین شناسی شهرستان بیش از پنج میلیارد تن است.
سالانه بیش از ۱٫۷ میلیون تن زغال سنگ از حوزه معادن زغال سنگ طبس استخراج می‌شود و بیش از چهار هزار نفر در این حوزه مشغول به کار هستند.
IMG_4533IMG_4534

 

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

theme