خانه » خبر برگزیده » تقدیرنامه مدیرعامل صندوق خطاب به بازنشستگان محترم
sanat

تقدیرنامه مدیرعامل صندوق خطاب به بازنشستگان محترم

محمدجواد عسکری مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد به مناسبت روز صنعت و معدن پیام تبریکی در قالب تقدیرنامه خطاب به بازنشستگان محترم صادر نمود.

به گزارش روابط عمومی، با توجه به این که مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد تقدیرنامه را امضا نموده و از طرفی امکان ارسال آن به جامعه گسترده فولاد وجود ندارد، بازنشستگان عزیز می توانند این تقدیرنامه را پرینت نموده و یا به دفتر امور بازنشستگان مناطق جهت دریافت آن مراجعه نمایند.

متن تقدیرنامه به شرح ذیل است:

چه افتخار بزرگی هستید شما عزیزانی که در کمال پشتکار و درستکاری، بیش از سی سال از بهترین سال های عمر خود را در دل صنایع و اعماق معادن، خالصانه از هیچ کوششی دریغ نورزیدید و با پذیرش غم و شادی، رنج و سختی اما با توکل به ایزد منان در کنار سایر همسنگران در راه توسعه کشور عزیزمان ایران از جان و مال خود گذشتید.
حال که کوله بار تجربه تان را از امواج سهمگین ایام،عبور داده اید و چون نسیمی که کشتی زندگی را به سمت ساحل سعادت و خجستگی هدایت می کند بر بلندای افتخار ایستاده اید، شایسته است از زحمات بی دریغ، مساعی ارزشمند و اهتمام ویژه جنابعالی در طول مدت خدمت غرورآفرین تان تشکر وقدردانی نموده و توفیق روزافزون شما و خانواده گران قدرتان را از درگاه احدیت مسئلت نمایم.
امید است در پرتو عنایات حق تعالی همواره در کلیه شئونات زندگی موفق و مؤید باشید.

 

taghdir name

 

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

theme