خانه » اخبار شرکت‌ها و گزارش‌ها » جلسه هم اندیشی با مدیران اجرایی بخش دیهوک شرکت زغالسنگ پروده طبس
Dih03

جلسه هم اندیشی با مدیران اجرایی بخش دیهوک شرکت زغالسنگ پروده طبس

به گزارش روابط عمومی شرکت زغالسنگ پروده طبس؛

شرکت زغال سنگ پروده طبس میزبان مدیران ارشد اجرایی و منتخبین مردم در شوراهای اسلامی شهر و بخش دیهوک و روستای پیکوه بود.

در این دیدار که با حضور بخشدار، شهردار و تعدادی از اعضای شوراهای اسلامی شهر و بخش دیهوک و همچنین شورای اسلامی روستای پیکوه در شرکت زغال سنگ پروده طبس به انجام رسید، مسایل مختلفی از قبیل خدمات شرکت زغال سنگ پروده طبس به خصوص در زمینه اشتغالزایی و زیرساخت مطرح و درخواستهای بخش دیهوک جهت توسعه هرچه بیشتر و بهتر مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

مهندس کریتی ثانی، مدیرعامل شرکت، نیز با اشاره به خدمات قابل توجهی که این شرکت در بخشهای مختلف عمرانی، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و اجرایی به شهرستان ارائه نموده است، تأکید نمود که شرکت زغال سنگ پروده طبس یک شرکت خصوصی است که فقط ۵درصد از ذخایر پروده را در اختیار دارد و با این حال، علاوه بر اینکه بیشترین سهم را در ایجاد اشتغال پایدار و توسعه اقتصادی و معدنی منطقه به خود اختصاص داده، خدمات متعددی نیز در قالب اجرای پروژه های مختلف عمومی و کمک به نهادها و ارگانهای مختلف به انجام رسانده و این مسیر را در حد توان ادامه خواهد داد. ضمن اینکه لازم است مطالبه از بخشهای مختلف خصوصی و دولتی حوزه معدن توسط مدیران دنبال و مشارکت آنان در ارائه خدمات مشابه جلب شود. ضمن اینکه شرکت زغال سنگ پروده طبس آمادگی دارد بر اساس توان و پتانسیل مدیریتی، فنی و اجرایی موجود در این مجموعه، در صورت واگذاری بلوکها و ذخایر جدید، اشتغالزایی پایدار در منطقه را توسعه دهد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

theme