خانه » اخبار » مراسم جشن اعیاد شعبانیه در صندوق بازنشستگی فولاد برگزار شد
+9+6465wsdqd

مراسم جشن اعیاد شعبانیه در صندوق بازنشستگی فولاد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی صندوق بازنشستگی فولاد؛

به مناسبت اعیادخجسته شعبان و روز جانباز، صبح امروزمراسم جشن با شکوهی با حضور مدیرعامل، معاونین، مدیران و کارکنان صندوق بازنشستگی فولاد برگزار شد.

در این مراسم مهندس محمدجوادعسکری ضمن تبریک اعیادشعبانیه به ویژه روز جانباز، آخرین وضعیت صندوق را برای همکاران تشریح و افزودند: یکی از مهمترین اقدامات، مشخص شدن زمان دقیق پرداخت حقوق بازنشستگان است که با مشخص شدن تاریخ، آن را اعلام خواهیم کرد.

ایشان دوستی و رفاقت همکاران را ضروری دانسته وتصریح کردند: همه ما یک خانواده هستیم، باید با هم باشیم، انتقاد را همراه با پیشنهاد بیان کنیم تا بتوانیم در پایان سال ۹۷ به بهترین روش خدمت و آرامش بازنشستگان را فراهم کنیم.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد با اشاره به کارهای فوق العاده ای که در حوزه درمان بازنشستگان در حال انجام است، بیان کردند: در بحث درمان کارهای خوبی در حال انجام بوده که یکی از آنها نظارت درمان است و از محل صرفه جویی آن میتوانیم خدمات بیشتر و بهتری را ارائه دهیم.

مهندس عسکری برنامه ریزی برای برنامه های کوتاه و بلند مدت در شرکتها را ضروری دانسته و افزودند: خودگردانی و درآمدزایی، تقویت سیستمهای نظارتی و رصد جزء به جزء شرکتها باید به بهترین شکل انجام تا شرکتها به سوددهی برسند.

در این مراسم به مناسبت روز جانباز، از همکاران جانباز و سرافرازان هشت سال دفاع مقدس با اهداء هدیه تجلیل و در ادامه هنرمندان کشورمان برنامه های شاد و خوبی را به نمایش گذاشتند.

+9+6465

61

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

theme