خانه » اخبار » جلسه هماهنگی مدیران دفاتر اموربازنشستگی صندوق برگزار شد
IMG_1634

جلسه هماهنگی مدیران دفاتر اموربازنشستگی صندوق برگزار شد

به گزارش روابط عمومی صندوق بازنشستگی فولاد؛

جلسه هماهنگی مدیران دفاتر اموربازنشستگی صندوق بازنشستگی فولاد صبح امروز با حضور مدیرعامل محترم، معاونین و مدیران دفاتر در محل صندوق برگزار شد.

در این جلسه مهندس عسکری ضمن تبریک سال جدید و آرزوی موفقیت برای همکاران محترم، وظایف دفاتر امور بازنشستگی را بسیار مهم داستنه و افزودند:

دفاتر بعنوان خط مقدم فعالیتها باید ارتباط صمیمی و خوبی با بازنشستگان عزیز در سراسر کشور داشته باشد و تکریم این عزیزان جزو وظایف است.

ایشان ترسیم هدف ۵ ساله برای صندوق را از مهمترین برنامه های خود داستند و بر ضرورت نظارت دقیق بر عملکرد تمامی زیرمجموعه تاکید داشتند.

مهندس عسکری با اشاره به حق الناسی که به گردن تک تک اعضاء خانواده صندوق قرارگرفته، مدیریت و عمل صحیح در هر بخش از صندوق را ضروری دانستند.

در این جلسه دکترامیراحمدی معاونت فنی و عملیات صندوق گزارشی از فعالیتهای این معاونت ارائه، و همچنین مدیران دفاتر آخرین وضعیت و فعالیتهای خود را در استانها تشریح نمودند.

IMG_1638

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

theme