خانه » اخبار » بازدید مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد از شرکت زغالسنگ کرمان
IMG_20180412_075731_343

بازدید مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد از شرکت زغالسنگ کرمان

به گزارش روابط عمومی صندوق بازنشستگی فولاد؛

مهندس محمدجوادعسکری مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد در سفر به استان کرمان از شرکت زغالسنگ بازدید کرد.

ایشان ضمن بازدید از شرکت، در جلسه معارفه مهندس مرتاض مدیرعامل شرکت حاضر و با مدیران ستادی آن دیدار کردند.

مهندس عسکری راه رشد ترقی این شرکت را اتحاد و همدلی دانسته و افزودند: باید با فرهنگ سازی وجدان کاری به نحو احسن به کار و تلاش مشغول باشیم. ایشان ضمن تشکر از زحمات مهندس مرتاض مدیر عامل شرکت زغال سنگ خواستار ارائه برنامه پنج ساله جهت اهداف شرکت زغال سنگ شدند

مهندس مرتاض مدیر عامل شرکت نیز ضمن خیر مقدم به جناب آقای مهندس عسکری و هیئت همراه از عنایات ایشان تقدیر و تشکر نموده وگزارش جامعی از روند تولید زغال سنگ ارائه دادند.

2305

در ادامه این سفر مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد با همراهی امام جمعه و فرماندار شهرستان با حضور در منزل مرحوم صفر زارع که در حادثه چند روز قبل معدن همکار دعوت حق را لبیک گفته بود و همچنین مصدوم حادثه آقای مجتبی عباسی نژاد با خانواده این عزیزان دیدار و سلام و همدلی مقام عالی وزارت جناب آقای دکتر ربیعی را ابلاغ نمودند.

2306IMG_20180412_081230_397

در ادامه این سفر مهندس عسکری و هیئت همراه به شهرستان زرند رفته و در جلسه شورای اسلامی کار حضور و به خواسته های تک تک اعضای شورای اسلامی معادن گوش دادند.

سپس ایشان ضمن تقاضای همدلی واتحاد و افزایش تولید عنوان نمودند: با در نظر گرفتن سه اصل کیفیت، تولید و فروش میتوان به نقطه مطلوب رسید.

مدیر عامل صندوق بازنشستگی در این جلسه نیروی انسانی را سرمایه اصلی هر مجموعه ای دانسته و افزودند:

صندوق به عنوان سهام دار اصلی شرکت زغال سنگ به هیچ وجه قصد تعدیل نیرو و واگذاری را ندارند. در این جلسه مهندس مرتاض مدیر عامل شرکت زغال سنگ نیز ضمن تشکر از مهندس عسکری و هیئت همراه عنوان نمودند که با تمام توان و تلاش در راستای اهداف بلند مدت صندوق وشرکت زغال سنگ کرمان گام بر خواهند داشت.

IMG_20180412_082446_192 IMG_20180412_082502_995

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

theme