خانه » اخبار » مراسم تکریم و معارفه معاونت برنامه ریزی صندوق بازنشستگی فولاد برگزار شد
IMG_7075

مراسم تکریم و معارفه معاونت برنامه ریزی صندوق بازنشستگی فولاد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی صندوق بازنشستگی فولاد؛

دکتر رنجبر به عنوان سرپرست معاونت برنامه ریزی، توسعه و نظارت بر شرکتهای صندوق بازنشستگی فولاد منصوب و معرفی شد.

در ابتدای این مراسم محمد جواد عسکری،مدیر عامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور ضمن تبریک سال جدید و اهمیت نامگذاری آن به نام حمایت از کالای ایرانی، صندوق بازنشستگی فولاد را از سرمایه های کشور دانست و گفت: اگر ما امروز در این جایگاه قرار داریم همه آن مرهون تلاش و زحمات همکاران ما در عرصه فولاد کشور است.

وی معاونت برنامه ریزی را همانند چراغی راهنما برای مدیریت دانست و افزود: مسئولیتی که امروز بر گردن ماست حق الناسی است که باید با مدیریت صحیح آن را به نحو شایسته ادا کنیم.

مدیر عامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور با بیان اینکه هرگونه برنامه ریزی و تصمیم گیری براساس عملکرد ها و ارزیابی های چند ماهه انجام خواهد گرفت، تصریح کرد: انتظارات بسیاری از مدیریت برنامه ریزی دارم، زیرا معتقدم باید به نفع بازنشستگان و در راستای رضایت و تحقق حقوق آنان عمل کرد.

وی در ادامه با اشاره به تخصیص بودجه برای صندوق بازنشستگی فولاد و مساعدت های مجلس،گفت: شرکت هایی که بنیادشان مشکل دارد باید مسائل خود را با مدیریت معاونت برنامه ریزی اصلاح و رفع نمایند.

عسکری با تشکر از تلاش کلیه همکاران در مدیریت قبل خاطر نشان کرد: امروز با نقد سازنده و نه تخریب تمام تلاش و دغدغه خود را برای پیشرفت صندوق به کار خواهیم گرفت. ما امروز یک خانواده هستیم و نباید بگذاریم با حرفهای نسنجیده دچار حاشیه شویم.ما باید با انتقادات صحیح عملکرد خود را اصلاح و تقویت نماییم.

وی با تقدیر از خدمات شایسته دکتر کلائی، معاونت سابق برنامه ریزی صندوق بازنشستگی فولاد افزود:

من آقای دکتر رنجبر را به خوبی می شناسم، ایشان با توجه به سوابق درخشان خود در بورس و اقدامات اقتصادی که در وزارت انجام داده اند، بدون شک آینده روشنی را برای مجموعه برنامه ریزی و صندوق به ارمغان خواهند آورد.

عسکری عنوان کرد: ما با نظارت درست و دقیق بر عملکرد شرکت ها مسیر خود را هدف گذاری و گام هایی مستحکم برای رسیدن به مقصود برداشته و همه ما باید خود را وقف شرکت کنیم نه اینکه معکوس آن عمل کنیم.

مدیر عامل صندوق بازنشستگی فولاد کشوردر پایان افزود: امروز دکتر ربیعی وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دکتر الستی، نگاه ویژه ای به مجموعه صندوق بازنشستگی فولاد دارند، پس باید از حسن اعتماد آنان و با استفاده از پتانسیل های موجود توانمندی های خود را برای داشتن مجموعه ای پایدار در صندوق فولاد نشان دهیم.

IMG_7074

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

theme