خانه » اخبار » بررسی عملکرد و برنامه های سال ۹۷ شرکتهای تابعه صندوق بازنشستگی فولاد(۹۷/۱/۱۹)
3231

بررسی عملکرد و برنامه های سال ۹۷ شرکتهای تابعه صندوق بازنشستگی فولاد(۹۷/۱/۱۹)

به گزارش روابط عمومی صندوق بازنشستگی فولاد؛

در ادامه سلسله نشستهای بررسی عملکرد سال ۹۶ و برنامه های سال۹۷ شرکتهای تابعه صندوق بازنشستگی فولاد، این جلسات با حضور مدیرعامل محترم، معاونین و مدیران صندوق و شرکتهای تابعه برگزار شد.

این جلسات صبح امروز در محل صندوق  بازنشستگی فولاد و با حضور مدیرعامل، معاونین و هیئت مدیره شرکتهای دخانیات ایران، سایپا(سازه گستر)، سی و لکس کالا، زغالسنگ پروده طبس و معادن اسفندقه برگزار و هر یک از شرکتها در خصوص برنامه و عملکرد سال ۹۶ و برنامه ها و بودجه سال ۹۷ شرکت از جمله طرح های توسعه ای به صورت مجزا توضیحاتی را ارائه نمودند.

مهندس عسکری، مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد در این جلسات ضمن تبریک سال جدید و آرزوی موفقیت در سال حمایت از کالای ایرانی برای کلیه همکاران و بازنشستگان عزیز ، هم افزایی بین شرکتهای تابعه را مهم دانسته و افزودند:

حرکت شرکتها باید با اهداف، برنامه و بودجه سال ۹۷ انجام و با بررسی دقیق برنامه های محقق نشده سال۹۶ آسیب شناسی انجام و حرکت رو به جلو در شرکتها انجام شود.

ایشان افزودند: درآمدزایی و خودگردان بودن شرکتها، پیگیری مطالبات و شفاف سازی موضوعات مالی، برنامه ریزی طرح های توسعه از جمله کارهای موثر و ضروری در شرکتهای تابعه است.

مهندس عسکری ضمن تاکید بر رعایت و حفظ کرامت کارگران در شرکتهای تابعه، توجه ویژه به نکات ایمنی را مهم دانسته، و افزودند:

اهداف و برنامه های شرکت در مکان های عمومی جهت رویت کارگران عزیز نصب، تا ضمن اطلاع از برنامه های شرکت، در جهت دستیابی به اهداف تلاششان بیشتر شود.

3231

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

theme