خانه » اخبار » بررسی عملکرد و برنامه های سال ۹۷ شرکتهای تابعه صندوق بازنشستگی فولاد(۹۷/۱/۱۵)
IMG_6917

بررسی عملکرد و برنامه های سال ۹۷ شرکتهای تابعه صندوق بازنشستگی فولاد(۹۷/۱/۱۵)

 

به گزارش روابط عمومی صندوق بازنشستگی فولاد؛

جلسه بررسی عملکرد سال ۹۶ و برنامه های سال۹۷ شرکتهای تابعه صندوق بازنشستگی فولاد با حضور مدیرعامل محترم، معاونین و مدیران صندوق و شرکتهای تابعه برگزار شد.

این جلسات صبح امروز در محل صندوق  بازنشستگی فولاد و با حضور مدیرعامل، معاونین و هیئت مدیره شرکتهای سنگ آهن مرکزی ایران، مرآت کیش، ساختمانی کار، دالاهو، زغالسنگ کرمان و سلامت بهداشت و درمان صنعت و معدن نوین(شسبد) برگزار و هر یک از شرکتها در خصوص برنامه و عملکرد سال ۹۶ و برنامه ها و بودجه سال ۹۷ شرکت از جمله طرح های توسعه ای به صورت مجزا توضیحاتی را ارائه نمودند.

مهندس عسکری، مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد در این جلسات ضمن تبریک سال جدید و آرزوی موفقیت در سال حمایت از کالای ایرانی برای کلیه همکاران و بازنشستگان عزیز ، ارائه گزارش عملکرد سال گذشته با توجه به برنامه های پیش بینی شده را مهم دانسته و افزودند:

تحقق برنامه های سال گذشته با توجه به اهداف پیش بینی شده، بررسی برنامه های محقق نشده و دلایل آن به صورت دقیق، اهداف، برنامه و بودجه سال ۹۷ از جمله نکات مهم در شرکتهای تابعه می باشد.

ایشان افزودند: درآمدزایی و خودگردان بودن شرکتها، پیگیری مطالبات و شفاف سازی موضوعات مالی، برنامه ریزی طرح های توسعه از جمله کارهای موثر و ضروری در شرکتهای تابعه است.

مهندس عسکری امنیت نیروی انسانی از لحاظ ایمنی کار و حفظ کرامت کارگران در شرکتهای تابعه را مهم دانستند.

IMG_6917

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

theme