خانه » اخبار » اطلاعیه در خصوص پرداخت حقوق، احکام حقوقی، هزینه های درمانی و…
1111

اطلاعیه در خصوص پرداخت حقوق، احکام حقوقی، هزینه های درمانی و…

اطلاعیه

با سلام ، پیرو سوالات تعدادی از بازنشستگان محترم مواردذیل جهت تنویر اذهان اعلام می گردد:

۱) صندوق فولاد برنامه ریزی لازم را جهت پرداخت به موقع حقوق بهمن و اسفند و عیدی از ماه های قبل نموده بود ولیکن متاسفانه به دلیل اشتباه فاحش سازمان خصوصی منابعی که مقرر بود قبل از ماه بهمن توسط صندوق وصول شود محقق نگردید و لذا علیرغم پیگیری های متعدد صندوق در موعد مقرر جهت تامین منابع با مشکل مواجه گردیده ولیکن اقدامات موازی انجام و به زودی و در روزهای آتی حقوق ماه های پایانی سال تامین می گردد.

۲) با هماهنگی انجام شده مقرر است احکام حقوقی با افزایشات سالانه و درج سختی کار و حق سرپرستی از هفته ی آینده جهت کلیه عزیزان بازنشسته صادر و از ابتدای سال آینده ملاک عمل قرار گیرد ضمنا خوشبختانه طرح همسان سازی نیز در مصوبات مجلس محترم منظور که پس از ابلاغ آیین نامه اجرایی آن اقدامات لازم صورت می گیرد.

۳) هزینه های درمانی در حد توان صندوق در حال تامین و به همراه حقوق به عزیزان پرداخت می گردد.

۴) استفاده از خدمات بیمه ملت در حال مذاکره می باشد و هدف استفاده مضاعف از امکانات درمانی و وسیع تر نمودن دسترسی عزیزان به امور درمان می باشد و مسلما روند درمان مطابق آیین نامه فولاد هیچ گونه خللی به وجود نمی آید.

۵) در رابطه با امکانات رفاهی با توجه به وضعیت صندوق با هماهنگی کانون های محترم برنامه ریزی لازم انجام پذیرفته و ان شاالله در سال آینده برنامه های متناسب اجرا میگردد.

۶) با توجه به تامین و تصویب بودجه مناسب در بودجه سال ۹۷ در سال آینده مسلماً حقوق ها در موعد مقرر از طرف خزانه دولت تامین و با توجه به قانون قطعی و کافی بودن بودجه سال آینده پرداخت ها به طور منظم تنظیم و پرداخت می گردد.

۷) در مورد انحلال و یا ادامه فعالیت صندوق مسئله ای است که در سطح دولت و مجلس محترم بایستی تصمیم بگیرند و از اختیارات این موسسه نمی باشد.

ضمناًبا عنایت به شرایط خاص و اینکه رسماً اعلام گردیده هر گونه تجمع بایستی با کسب اجازه از مقامات وزارت کشور صورت گیرد و از طرفی زحمت عزیزان در حال حاضر جهت تجمع به غیر از خلل در روند اجرائی نتیجه مثبتی ندارد لهذا تقاضا می شود فرصت فعالیت جهت رفع مشکلات و بحران های موجود را در فضایی مناسب و آرام فراهم فرمایید.

مجدداً ضمن پوزش از مشکلات بوجود آمده در سال جاری امید است با مدد الهی با اقدامات و برنامه ریزی های انجام شده و پاسداشت صبر شما بزرگواران در سال آتی روند مناسب و آرامش بخشی بر زندگی شما عزیزان مستولی گردد.

موسسه صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

theme