خانه » اخبار » مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور اعلام کرد: ردیف پرداخت حقوق بازنشستگان فولاد در بودجه ۹۷ پیش بینی شد
e46a4169-c1cf-4e11-84ae-8ff2ddf701c0

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور اعلام کرد: ردیف پرداخت حقوق بازنشستگان فولاد در بودجه ۹۷ پیش بینی شد

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور اعلام کرد: با پیگیری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بودجه سال ۱۳۹۷ ردیف خاصی برای پرداخت حقوق بازنشستگان فولاد پیش بینی و در دولت تصویب شد.

مهندس «اکبر نوروزی» امروز (یکشنبه) در گفت و گوی اختصاصی با ایرنا گفت: خوشبختانه طبق روال گذشته حقوق و مستمری بازنشستگان فولاد با افزایش ۱۰ درصد سالیانه تا آخر مهرماه امسال پرداخت شد.
نوروزی افزود: به جهت اینکه خللی در مطالبات بحق بازنشستگان پیش نیاید مقرر شد با مطالعه مناسب بازار و در بهترین موقعیت نسبت به تامین منابع برای پرداخت حقوق در ماه های آتی از محل فروش سهام های در اختیار صندوق اقدام شود.
وی ادامه داد: در همین پیوند سهام ها به نحو مطلوب برای فروش آماده و به بازار سرمایه عرضه شده است که اکنون در حال انجام تشریفات معامله هستیم و بلافاصله پس از وصول منابع آن در اولین فرصت حقوق ها پرداخت و به روز می شود.
نوروزی اضافه کرد: با پیگیری مستمر و هماهنگی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همکاری مناسب نمایندگان مجلس در زمان تصویب برنامه ششم توسعه کشور، وضعیت صندوق بنا بر بند پ ماده ۱۲ تعیین شد.
به گفته وی، این بند دولت را مکلف می کند در سه سال محاسبات بیمه‌ای صندوق پرداخت و هر ساله نیز در بودجه پایدار شود.
مدیرعامل صندوق فولاد تصریح کرد: این مجموعه محاسبات بیمه‌ای صندوق را تهیه کرده و به تایید سازمان حسابرسی رسانیده است که اکنون در سازمان مدیریت در حال برنامه ریزی اجرایی برای آن هستند.
نوروزی تصریح کرد: با حمایت مناسب دولت در اجرای بند پ ماده ۱۲ برنامه ششم توسعه کشور همه مشکلات فعلی و قبلی بازنشستگان و همچنین معوقات این عزیزان قابل تامین و پرداخت است.
رییس جمهوری امروز (یکشنبه) با حضور در صحن علنی مجلس شورای اسلامی لایحه بودجه ۱۳۹۷ را تقدیم کرد.
سقف بودجه مورد نظر دولت برای سال آتی ۱۱ میلیون و ۹۴۹ هزار و ۳۵۴ میلیارد و ۶۷۴ میلیون ریال است.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

theme