خانه » اخبار » مهندس نوروزی: تنها راه نجات و ادامه حیات شرکت زغالسنگ افزایش تولید است
fd302b19-1fd7-4e57-b332-1ddbe9b47bf1

مهندس نوروزی: تنها راه نجات و ادامه حیات شرکت زغالسنگ افزایش تولید است

مهندس نوروزی مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد در دیدار با جمعی از مدیران شرکت زغالسنگ کرمان ضمن اشاره به حرکتهای رو به جلو شرکت زغالسنگ کرمان،عملکرد این شرکت را مثبت ارزیابی کرد و افزود: با همت تمامی عوامل، شرکت زغالسنگ با مشکلات بسیاری که داشت توانست ادامه حیات دهد و رو به جلو حرکت کند و اگرچه مقداری از برنامه پیش بینی شده عقب است اما جای جبران دارد.

به گزارش روابط عمومی شرکت زغالسنگ ،مهندس نوروزی تنها راه نجات و ادامه حیات شرکت زغالسنگ را افزایش تولید عنوان کرد و افزود:  یکی از مشکلاتی که در شرکت معادن زغالسنگ کرمان به چشم میخورد قیمت بالای تمام شده محصول است که سودآوری را تحت تاثیر خود قرارداده و از سوی دیگر تنها خریدار و مصرف کننده  ذوب آهن اصفهان است که این موضوع با طرح هایی که در حال انجام است مرتفع می گردد.

مهندس نوروزی اجرای طر ح های توسعه ای را مهم خواند و تاکید کرد: چنانچه شرکتها طرح های توسعه ای نداشته باشند و خود را به روز نکنند محکوم به فنا هستند.
مدیر عامل صندوق بازنشستگی فولاد توجه به ایمنی معادن را ضروری دانست و تصریح کرد: مباحث مربوط به ایمنی نباید کم اهمیت و کوچک شمرده شود و باید با دقت و حساسیت هر روزه دنبال شود همانند سال گذشته حادثه ای نداشتیم و این امر بسیار بزرگی است و جای تقدیر دارد.

مهندس فلاح مدیرعامل شرکت معادن زغالسنگ کرمان با قدردانی از حمایت های مهندس نوروزی در پرداخت های پایان سال ۹۵ وضعیت شرکت زغالسنگ کرمان را رو به رشد دانست و تصریح کرد: طرح های توسعه ای معادن با امکانات محدود آغاز به کار کرده و تداوم اجرای این طرح ها نیازمند حمایتهای مالی است چرا که با اجرای این طرح ها علاوه بر افزایش تولید ، اشتغال تعداد بسیاری از کارگران تضمین می شود.

مدیرعامل شرکت معادن زغالسنگ کرمان با اشاره به تلاش های یکایک کارکنان جهت حفظ مجموعه  کمک های مالی را گره گشای برخی مشکلات معادن دانست و افزود: چنانچه به شرکت زغالسنگ کمک شود می تواند به نقطه قابل قبولی برسد و روی پای خود بایستد و از وضعیت زیان خارج شود.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

theme