خانه » اطلاعیه برگزیده » اطلاعیه دوم “در خصوص صدور احكام اصلاحي مستند به تبصره ٥ “
1111

اطلاعیه دوم “در خصوص صدور احكام اصلاحي مستند به تبصره ٥ “

با سلام 

به اطلاع کلیه عزیزان بازنشسته صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد می رساند پیرو دستور و موافقت مقام عالی وزارت و اقدامات انجام گرفته در رابطه با اصلاح احکام و براساس نظرخواهی های متعدد و جمع بندی نظریات کارشناسی مقرر گردید از ابتدای هفته آتی اقدامات اجرایی، جهت صدور احکام قطعی براساس آیتم های ذیل صورت پذیرد :

۱) ترمیم و تصویب فرمول فوق العاده سختی کار براساس مفاد آیین نامه فولاد و صورتجلسه مورخ ۱۱/۰۲/۱۳۹۴ کرمان

۲) ایجاد مستمری فوق العاده مدیریت و سرپرستی براساس میانگین پرداختی حق سرپرستی و مدیریت به افراد شاغل در واحدهای اصلی، مطابق گروه‌های زمان بازنشستگی

۳) در راستایتحقق اهداف دولت محترم و مساعدت به حقوق گروه های پایین، مقرر گردید تا سقف ۵% کل حقوق دریافتی به حقوق زیر دو میلیون تومان اضافه می شود.

توضیح اینکه در خصوص ردیف ۲ مقرر گردید آخرین پرداختی حق مدیریت و سرپرستی در گروه ها و مشاغل مختلف شاغل در واحدهای اصلی دریافت، و کلیه افراد مشمول حق مدیریت و سرپرستی براساس آخرین شغل، گروه و مدرک تحصیلی در زمان بازنشستگی با فرد شاغل فعلی در آن گروه تطبیق داده می شود.

ضمناً مابه التفاوت افزایش ناشی از موارد مورداشاره محاسبه و در احکام اعمال که در صورت تأمین نقدینگی صندوق، پرداخت می گردد، در غیراین صورت تا زمان تأمین اعتبار، مبالغ مربوطه به حساب طلب هر فرد منظور می‌گردد، که پس از تحقق ردیف پ ماده ۱۲ قانون برنامه ششم در اولین فرصت تأمین و پرداخت گردد.

بدیهی است موارد فوق بر اساس جمع بندی و تطبیق‌های قانونی ارایه شده می باشد و متمنی است خبرگان و کارشناسان محترم نظریات قانونی خود را تا تاریخ دوشنبه ۲۶/۰۴/۱۳۹۶  از طریق سایت، گروه ها و فاکس صندوق اعلام تا جمع بندی نهایی صورت گیرد. بدیهی است در صورت عدم وصول نظریه و مستند قانونی ، موارد فوق از تاریخ مزبور اجراء و احکام صادر می گردد.

6 دیدگاه

 1. جمیرزا حسین شهسواری

  آقای مهندس عسکری
  با درود
  تاچه موقع باید منتظر جواب شما باشم

 2. جمیرزا حسین شهسواری

  باسلام
  ۰۹۱۱۲۲۸۸۳۸۸
  میرزاحسین شهسواری گلشنی

 3. جمیرزا حسین شهسواری

  جناب آقای مهندس عسگری مدیریت صندوق بازنشستگان فولاد
  با سلام
  پیامی که از بیمه ملت برای بنده آمده بود برای شما ازطریق موبایلتان ارسال نمودم اطلاع داشته باشید هنوز چند برگ نسخه اردیبهشت وتیرماه اینجانب تصفیه حساب نشده ونسخه های تیر ومرداد وشهریور تحویل نداده ام تاوضعیت دوماه مشخص شود .
  چناب مهندس عسکری مدیریت محترم
  چه دلیلی دارد بیمه یی که توان وقدرت کاری ندارد شما اصرار بر ادامه کاربا آن بیمه را دارید؟آقا اصلا معلوم به چه طریقی مبالغ نسخه هارا محاسبه واین اعداد را از کجا می آورند معلوم نیست.
  آقای مهندس بنده مبلغی پول بابت هزینه درمان دارم وآن را صرف خرید دارو میکنم باید این پول برگشت داشته باشد تا توان خرید را داشته باشم اگر اطلاع ندارید عرض میکنم بیمه ملت پول نسخه هارا حتی اندک ۷۰هزار تومان ۴۹هزارتومان و………..واریز میکنند یعنی پولی برگشتی ندارم تامداوای خودم ومریض صعب العلاج دیگری بکنم. بیمه ملت با این وارزی ها توان خرید را ازمه سلب کرده است.

  میرزاحسین شهسواری گلشنی
  پرسنلی ۷۰۰۱۱۰۰
  تلفن:۱۱۲۲۸۸۳۸۸

 4. درود بر جناب عسکری مدیریت محترم صندوق بازنشستگان فولاد
  شما که فرمودید از خانواده معدن هستید چرا جواب این همه نگرانی وفریاد هارا نمی دهید؟مردم را درانتظار گذاشتن خوشتان می آید؟لطفن به این همه نگرانی ها خاتمه دهید یک بارهم شده بجای کانونها با همکاران صدیقت گفتگو وحقیقت وضعیت فعلی را درمیان بگذارید

 5. سخنی با
  مدیریت صندوق باز نشستگان فولادجناب آقای عسکری
  ۱_در۳۱ تیرماه نشستی داشتید با همکاران خوزستانی
  ۲_فرمودید من از خانواده معدن هستم
  ۳_وعده بهشت برین را در شهریور دادید
  ۴_
  در دی ماه سروصدای کمبود بودجه وعیدی بود پیام دادید هیچ نگران نباشید باندازه کافی بودجه داریم .
  جناب مدیر
  بیاییم عمل کرد یک سال را بر رسی تانتیجه گیری کنیم این مدیر مدبر از خانواده معدن چند درصد از قول هایی را که دادند جامع عمل پوشانده ونسبت به وعده هایش وفادار بوده است.
  نمی خواهم موشکافی کنم ولی یک بن رفاه کارت را لطف فرمودید شاید به کمک کارشناسانت بوده وفکر می کردید استقبال شایانی خواهد شد توجه نمودید نه تنها استقبالی نشد بلکه مورد نفرت هم قرار گرفت.شما نسبت به وعده های داده شد هیچگونه اقدامی نکردید بلکه ۸۶هزار نفر بازنشستگان فولاد را به بدترین وضعی فراموش نموده وحتی حق وحقوق ماهیانه آنهارا بفراموشی سپردید غافل از یک پیام کوته که از این انتظار
  کشنده آنهارا نجات دهید واز بهمن ماه تاکنون در اضطراب وتشویش بسر میبریم .
  می توانید در پیش وجدان خود در آرامش باشید در حالی که ۸۶هزار نفر در بدترین وضعیت روحی وروانی بسر می برند؟
  چگونه می توانید در پای سفره هفت سین در کنار خانواده محترمتان لحطات شروع سال جدید را شادی کنید در حالی که ۸۶هزار نفر بازنشسته در التهاب ونگرانی بسر میبرند؟
  آقای مهندس عسکری
  این ۸۶هزار نفر بازنشستگان فولاد،مدیرشان شما هستید زمانی که فرمودید من از خانواده شما هستم چطور درشب عید آنهارا فراموش وقولی که داده بودید تا نگران شب عید نباشیم همه آنها تبدیل به سرابی شد که منتهی به کویر لوت کردید؟

  واقعا رئیس یک خانواده بزرگی بنام بازنشستگان فولاد که روز گاری برای خود عظمتی داشتند با چه افکاری آنهارا فراموش ودرسخت ترین موقعیت زمانی تنها گذاشتید؟
  آن باغ بهشتی که وعده اش را داده بودید این جهنم سوزان بود؟
  شما مشکلات فولادرا می دانستید.وآگاهانه این پست را تقبل وبر میز صدارت تکیه زدید چرا چنین بلایی سر ما آوردید که در تاریخ نمونه اش فقط شما می باشید.
  آقای مهندس عسکری
  خانواده بزرگ بازنشستگان فولاد تنها این۸۶ هزار نفر نیستند بلکه کلیه اعضا خانواده را در گیر این مشکلات نموده وناراحتی و اضطراب را در داخل خانواده ها گسترش دادید.
  درنهایت عید نوروز،بهار زیبا را به تمام اعضا خانواده بزرگ فولاد تبریک عرض نموده امیدوارم سال ۹۸ پر از امید وپیروز ی روز افزون باشد .
  با احترام:شهسواری
  شماره پرسنلی
  ۷۰۰۱۱۰۰

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

theme