خانه » اخبار » “اطلاعیه” قابل توجه بازنشستگان محترم
1111

“اطلاعیه” قابل توجه بازنشستگان محترم

با سلام و عرض تبریک ایام شعبانیه پیرو سوالات و پیگیری تعدادی از بازنشستگان محترم بدینوسیله مراتب ذیل اطلاع رسانی می گردد.

  • حقوق فروردین ماه ۹۶ کلیه عزیزان با مساعدت دولت محترم از طریق خزانه کارسازی گردیده و کلیه حقوق به اضافه ده درصد افزایش سالیانه در روزهای جاری پرداخت می گردد.
  • معوقه سه ماهه اول سال ۹۵ و همچنین باقیمانده طلب بیمه عمرو سرمایه گذاری تعدادی از بازنشستگان نیز به حساب طلب منظور و اقدامات جدی جهت وصول آن از خزانه به عمل آمده که در اولین فرصت اخذ و به حسابها واریز می گردد.
  • در رابطه با ترمیم احکام طبق آیین نامه استخدامی کارکنان فولاد با هماهنگی بعمل آمده با هیئت امناء محترم صندوق پیش بینی لازم طبق مفاد برنامه ششم توسعه در اکچوئری صندوق به عمل آمده و بدیهی است در صورت تصویب اکچوئری بلافاصله احکام طبق ضوابط آیین نامه فولاد به روز رسانی و اصلاح و ابلاغ می گردد.توضیح اینکه هم اکنون کلیات اکچوئری در صندوق آماده و تنظیم و توسط وزیر محترم به سازمان مدیریت ارسال گردیده است و طبق مفاد برنامه بایستی در سه ماهه اول برنامه تعیین تکلیف گردد.
  • در مورد درمان ضمن اینکه در روزهای اخیر مبالغ قابل توجهی به واحد های درمانی اختصاص داده شده است توافق نامه اولیه نیز با نمایندگان محترم ذوب آهن اصفهان جهت زیر پوشش قرار دادن کلیه بازنشستگان ذوب آهن توسط شرکت شسبد امضا و جهت امضا مدیران ارشد محترم ذوب آهن ارسال و در دست اقدام می باشد که با عملیاتی شدن آن،مشکل در مانی بازنشستگان ذوب آهن نیز مرتفع می گردد.

سروران و بزرگواران عزیز همانطور که مستحضرید با همکاری و تلاش همه بازنشستگان و کانونهای محترم در سال گذشته اقدامات بسیار موثری در رفع مشکلات بیشمار این صندوق برداشته شده و با توجه به نظر بسیار مساعد و قدم های بزرگی که دولت مردان عزیز در رفع این مشکلات داشته اند قوانین و مقررات مناسب وکارآیی جهت حل اساسی مشکلات صندوق تنظیم و مصوب گردیده و لذا خواهشمند است با همکاری و صبر که زیبنده و در شان بازنشستگان محترم مجموعه فولاد می باشد این فرصت را جهت اجرای برنامه های تنظیمی فراهم آورید .

روابط عمومی صندوق بازنشستگی فولاد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

theme