خانه » اخبار » دولت مکلف به رد دیون خود به صندوق بازنشستگی فولاد شد
636135959711693981

دولت مکلف به رد دیون خود به صندوق بازنشستگی فولاد شد

به گزارش روابط عمومی صندوق بازنشستگی فولاد، نمایندگان مجلس شورای اسلامی دولت را مکلف کردند نسبت به پرداخت بخشی از بدهی خود به صندوق بازنشستگی فولاد برای پرداخت حقوق بازنشستگان فولاد اقدام کند.

نمایندگان در نشست علنی صبح امروز (یکشنبه، ۱۵ اسفندماه) مجلس شورای اسلامی، در جریان بررسی بخش هزینه‌ای جزئیات لایحه بودجه سال ۹۶ ارجاعی از صحن علنی به کمیسیون تلفیق با بند هـ تبصره ۷ این لایحه موافقت کردند.

گفتنی است نمایندگان با ۱۶۰ رأی موافق، ۱۳ رأی مخالف و ۱۰ رأی ممتنع از مجموع ۲۴۰ نماینده حاضر در جلسه موافقت کردند تا دولت دیون خود را به صندوق بازنشستگی فولاد پرداخت کند.

در بند هـ تبصره ۷ لایحه مذکور آمده است؛ به منظور رد دیون دولت به صندوق بازنشستگی فولاد، دولت مکلف است نسبت به تادیه بخشی از بدهی خود از محل اعتبارات پیش بینی شده در جدول شماره (۱۸) ردیف ۱۹ و همچنین ردیف های ۱۵۱-۵۳۰۰۰۰ و ۹۸-۵۳۰۰۰۰ جدول شماره (۹) این قانون بابت پرداخت حقوق بازنشستگان صندوق مذکور اقدام نماید. در صورت عدم تکافو و یا عدم تحقق منابع اعتبارات پیش بینی شده در ردیف های فوق الذکر دولت می تواند از محل فروش اموال مازاد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ردیف ۶-۵۳۰۰۰۰ جدول شماره (۹) این قانون نسبت به پرداخت اعتبار موردنیاز اقدام نماید. رقم مزبور در حساب های فیمابین دولت و صندوق یاد شده منظور می گردد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

theme