خبر برگزیده
خانه » اخبار » شرط دخانیات برای همکاری با برندهای خارجی/شرط همکاری‌ها تولید در داخل با کیفیت بالاست
moduramel (1)111

شرط دخانیات برای همکاری با برندهای خارجی/شرط همکاری‌ها تولید در داخل با کیفیت بالاست

به گزارش روابط عمومی صندوق بازنشستگی فولاد ، مهندس اکبر نوروزی مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد با بیان اینکه هنوز شرکت‌های BAT و KT&G از شرکت دخانیات جدا نشده‌اند، اظهار کرد: این دو شرکت همچنان با دخانیات همکاری دارند اما قراردادهای هر دو رو به پایان است.

او افزود: مبنای همکاری دخانیات با شرکت‌های BAT و KT&G تولید مشترک تعریف شده و در این سال‌ها این شرکت‌های خارجی از نیروی انسانی و خط تولید شرکت دخانیات استفاده می‌کردند اما اصلا جای نگرانی نیست اگر آنها بخواهند پس از پایان قراردادشان با ایران همکاری نکنند زیرا در صنعت سیگار به دنبال بهترین شرکای تجاری هستیم و برندهای دیگر هم در بازار وجود دارند.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد تصریح کرد: هنوز مذاکرات شرکت دخانیات با شرکت‌های خارجی ادامه دارد اما هنوز با آنها به توافق قطعی نرسیده‌ایم. ضمن اینکه شرط مذاکرات و همکاری‌ها تولید در داخل با کیفیت بالا تعیین شده و به هیچ وجهه واردات نخواهیم داشت.

نوروزی ادامه داد: قرار است با برندهای مطرح در جهان همکاری در صنعت سیگار داشته باشیم و دو شرکت BAT و KT&G بر اساس قراردادهایشان همکاری خود را با ایران ادامه خواهند داد. این دو شرکت با به پایان رسیدن قراردادهایشان وضعیت همکاری‌شان با شرکت دخانیات مشخص می‌شود گرچه هنوز جریان همکاری با این دو برند ادامه دارد و خللی در همکاری و تولید سیگار با این شرکت‌ها وجود ندارد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

theme